Porady Budowlane

Posadzki przemysłowe

1

Posadzki przemysłowe chronią nawierzchnię wykonaną z betonu. Tworzą one twardą i wytrzymałą powierzchnię. Zazwyczaj wykonuje się je ze specjalnych rodzajów żywicy. Od składu mieszanki będą zależne jej właściwości.

0140

Nawierzchnie tego rodzaju wykorzystuje się nie tylko w przemyśle, ale także w innych gałęziach gospodarki. To właśnie one chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Takie posadzki wykazują też dużą odporność na powstawanie plam oraz wielu substancji chemicznych. Tworzona przez nie nieprzepuszczalną warstwa jest nie do przeniknięcia przez chemikalia oraz wszelkiego rodzaju płyny. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań pozwala im nadać estetyczny wygląd, dzięki czemu z powodzeniem są wykorzystywane w sklepach oraz galeriach handlowych.

Wnikliwa analiza

Odpowiednie mieszanki żywiczne, z których wykonana zostanie posadzka, są dostarczane na miejsce wykonania w postaci płynnej. Specjalne urządzenia mechaniczne mieszają wszystkie składniki, po czym specjalnym urządzeniem jest nanoszona odpowiedniej grubości warstwa. Odpowiednio dobrane substancje chemiczne powodują stwardnienie posadzki. Jakość i trwałość posadzki żywicznej zależy od właściwego doboru mieszanki żywicznej. Każda firma wykonująca tego rodzaju powierzchnie zapewnia swoim klientom pełne doradztwo w tym zakresie. Ponadto gwarancja, którą udzielają, będzie dla nas potwierdzeniem dobrego doboru żywic.

Related Posts

1 Comment

  1. Jarema 12 listopada 2016 at 15:57 -  Odpowiedz

    Super artykuł, od bardzo dawna sądziłem, iż to zgodność z rzeczywistością

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archwium